Domy

Kompleks we wsi Całowanie to nowoczesne domy drewniane, odzwierciedlające ideę skandynawskiej hytte – dostępnego przez cały rok oraz wkomponowanego w naturalne środowisko drugiego domu.

Oferujemy domy w dwóch wariantach. Tym, którzy umiłowali intymność i ciepło, proponujemy parterowy dom o powierzchni 40 m2. Kochającym otwartą przestrzeń i długie wieczory z przyjaciółmi polecamy dom o powierzchni 85 m2 wraz z użytkowym poddaszem. Przemyślane i designerskie rozwiązania przestrzenne sprawiają, że na niewielkiej powierzchni mieści się wszystko, czego potrzebujesz. Jednocześnie nienarzucający się projekt pozwala z łatwością nadać przestrzeni indywidualny charakter i dostosować ją do Twoich potrzeb.

40 m2

Tym, którzy umiłowali intymność i ciepło, proponujemy parterowy dom o powierzchni 40 m2.

85 m2

Kochającym otwartą przestrzeń i długie wieczory z przyjaciółmi polecamy dom o powierzchni 85 m2 wraz z użytkowym poddaszem.

Nowoczesna konstrukcja sprawia, że domy są ekonomiczne i ekologiczne. Budynki zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby osiągnąć maksimum komfortu i funkcjonalności w nienarzucającej się i idealnie wkomponowanej w otaczającą przyrodę architekturze. Cechą charakterystyczną każdego domu są duże okna otwierające wnętrze na naturalne piękno terenu, dzięki czemu przestrzeń mieszkalna subtelnie przenika się z tarasem i ogrodem, stając się jego integralną częścią. Dzięki elewacji złożonej z przesuwanych modułów ściennych to Ty decydujesz, jak bardzo chcesz otworzyć swój dom na światło i naturę.

Zobacz okolicę

Na torfowisku Całowanie można zobaczyć bociana czarnego.

Wieś całowanie wizualizacja